| Osa numero | GDZ3V9LP3-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 3.9V |
| Toleranssi | - |
| Teho - Max | 250mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 1V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2-XFDFN |
| Toimittajan laitepaketti | X3-DFN0603-2 |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Varastossa: 0