| Osa numero | DNLS160-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 60V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 100mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 500mA, 5V |
| Teho - Max | 300mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 270MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 |
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: MODULE POWER DC/DC POL 16A
Varastossa: 271
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: MODULE POWER DC/DC POL 16A
Varastossa: 193
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: MODULE POWER DC/DC POL 16A
Varastossa: 170
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: POWER MODULE DOSA POL 20A
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: MODULE POWER DC/DC POL 16A
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 50V 3A SOT-223
Varastossa: 5000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 20V 2A SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 60V 1A SOT-563
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 20V 3A SOT-223
Varastossa: 0