| Osa numero | DMC2004LPK-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N and P-Channel |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 750mA, 600mA |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 550 mOhm @ 540mA, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 150pF @ 16V |
| Teho - Max | 500mW |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 6-SMD, No Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 6-DFN1612 (1.2x1.6) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 20V 7.8A/6.3A 8SO
Varastossa: 7500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 20V 6-DFN
Varastossa: 45000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 8V 24V TSOT26
Varastossa: 33000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 20V SOT-563
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 20V SOT-363
Varastossa: 24000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 20V TSOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI5
Varastossa: 45000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI5
Varastossa: 3000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6
Varastossa: 12000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS 2NPN 20V 0.5A MINI5
Varastossa: 0