| Osa numero | DGD0507FN-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Kanavan tyyppi | Independent |
| Ohjaajien lukumäärä | 2 |
| Porttityyppi | N-Channel MOSFET |
| Jännitteensyöttö | 8 V ~ 14 V |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | 1V, 2.5V |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | 1.5A, 2.5A |
| Syötteen tyyppi | Non-Inverting |
| Korkeapaineinen jännite - Max (Bootstrap) | 50V |
| Nousu / laskuaika (Typ) | 17ns, 13ns |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | W-DFN3030-10 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE DVR HV 10-WDFN
Varastossa: 51000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE DVR HV W-DFN3030-10
Varastossa: 39000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE DVR HV 10-WDFN
Varastossa: 216000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE DVR HV W-DFN3030-10
Varastossa: 0