| Osa numero | BST15TA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 200V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 2V @ 5mA, 50mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 50µA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 30 @ 50mA, 10V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 15MHz |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89-3 |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC +/-12V +/-125MA DIP
Varastossa: 295
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC +/-15V +/-100MA DIP
Varastossa: 112
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER +/-12V +/-125MA
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC +/-15V +/-85MA DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC +/-5V +/-250MA DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: BOTTOM SHROUD TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: BOTTOM SHROUD TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: BOTTOM SHROUD TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: BOTTOM SHROUD TERMINAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HEADER 16POS DUAL RA GOLD
Varastossa: 0