| Osa numero | BC856AS-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | 2 PNP (Dual) |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 65V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 15nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 125 @ 2mA, 5V |
| Teho - Max | 200mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-363 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 33000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 33000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SMD SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT23
Varastossa: 0