| Osa numero | BAT40VC-7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodin kokoonpano | 2 Independent |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 40V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) | 200mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1V @ 200mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 5ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 500nA @ 25V |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-563, SOT-666 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-563 |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 4V TSLP4
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 4V TSLP4
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 240V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 35V 100MA SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 4V 130MA SOT-23
Varastossa: 12000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 4V 110MA TSLP-4
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 4V 110MA TSSLP-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 4V 110MA SOT-143
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 4V 130MA SOT-23
Varastossa: 0