| Osa numero | AP431ASRG-7 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Viitetyyppi | Shunt |
| Tulostyyppi | Adjustable |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 2.495V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | 36V |
| Nykyinen - lähtö | 200mA |
| Toleranssi | ±0.5% |
| Lämpötilan kerroin | 30ppm/°C |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz | - |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz | - |
| Jännite - Syöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - katodi | 500µA |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT23R |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC OPAMP DUAL SOT26
Varastossa: 0