| Osa numero | 74LVC1G02FS3-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | NOR Gate |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulojen määrä | 2 |
| ominaisuudet | - |
| Jännitteensyöttö | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 200µA |
| Nykyinen - Suuri, matala | 32mA, 32mA |
| Logiikan taso - matala | 0.7 V ~ 0.8 V |
| Logiikan taso - korkea | 1.7 V ~ 2 V |
| Maksimoitumisviive @ V, Max CL | 1.7ns @ 5V, 50pF |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | X2-DFN0808-4 |
| Pakkaus / kotelo | 4-XFDFN Exposed Pad |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 971
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DHVQFN
Varastossa: 3000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC GATE NAND QUAD 2INPUT 14TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC GATE NAND QUAD 2INPUT 14SOIC
Varastossa: 0