| Osa numero | AR111WWWD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED Module |
| Väri | White, Warm |
| CCT (K) | 2850K ~ 3250K |
| Aallonpituus | - |
| kokoonpano | Round |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 450 lm (Typ) |
| Nykyinen - Testi | 350mA |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 4V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | - |
| Nykyinen - Max | 700mA |
| CRI (värintoistoindeksi) | - |
| Katselukulma | - |
| ominaisuudet | - |
| Koko / ulottuvuus | 110.33mm Diameter |
| Korkeus | 58.25mm |
| Valoa lähettävä pinta (LES) | - |
| Linssityyppi | - |
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: IC SOCKET 10 PIN MACH CONT
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: IC SOCKET 10 PIN MACH CONT
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC CTLR TOUCH SENSE 20QFN
Varastossa: 29
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCREEN CTRLR 20-QFN
Varastossa: 234
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCRREN CTRLR 20-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCREEN CTRLR 20-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCREEN CTRLR 20-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC CTLR TOUCH SENSE 20SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCREEN CTRLR 20-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC TOUCH SCREEN CTRLR 20-SSOP
Varastossa: 0