| Osa numero | 6791112331F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | - |
| Objektiivin läpinäkyvyys | - |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 12V |
| nykyinen | 30mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.37" (9.40mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 6.00mm |
| Millicandela Rating | 485mcd |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | - |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | IP66, NEMA 4X |
| ominaisuudet | - |