| Osa numero | 6771112331F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | - |
| Objektiivin läpinäkyvyys | - |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 12V |
| nykyinen | 30mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.28" (7.20mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 4.00mm |
| Millicandela Rating | 3000mcd |
| Aallonpituus - huippu | 624nm |
| Katselukulma | 25° |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | IP66, NEMA 4X |
| ominaisuudet | - |