| Osa numero | 5912901002F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| Aallonpituus - huippu | 523nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 160mcd |
| Katselukulma | 40° |
| Linssityyppi | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 3.4V |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RA HIEFF RED SMT
Varastossa: 8000
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RND HI EFF RED SMD
Varastossa: 73
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RND LC RED SMD
Varastossa: 684
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM RND HI EFF RED SMD
Varastossa: 1200
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM SQ HI EFF RED SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED PRISM 3MM SQ HI EFF RED SMD
Varastossa: 0