| Osa numero | 5613101080F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Yellow |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 585nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 8.7mcd |
| Katselukulma | 50° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 2.1V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 0.600"
Varastossa: 924
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 1.000"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 0.500"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 0.700"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 0.800"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 0.900"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR RED/GRN 1.000"
Varastossa: 0
Valmistaja: Dialight
Kuvaus: LED CBI 5MM BICLR YLW/GRN 0.500"
Varastossa: 0