| Osa numero | 5553005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Red |
| Aallonpituus - huippu | 650nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 14mA |
| Millicandela Rating | 4.2mcd |
| Katselukulma | 40° |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 2.03mm |
| Jännitearvot | 10V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SENSOR HALL DIGITAL W LEADS CONN
Varastossa: 0