| Osa numero | 5552303 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Green |
| Aallonpituus - huippu | 565nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 4.7mA |
| Millicandela Rating | 2.5mcd |
| Katselukulma | 40° |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 2.03mm |
| Jännitearvot | 5V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SENSOR HALL DIGITAL W LEADS CONN
Varastossa: 0