| Osa numero | 5552007F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| Aallonpituus - huippu | 650nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 3mA |
| Millicandela Rating | 0.9mcd |
| Katselukulma | 40° |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 2.03mm |
| Jännitearvot | 5V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SENSOR HALL DIGITAL W LEADS CONN
Varastossa: 0