| Osa numero | 5530744F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Yellow (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 585nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
| Katselukulma | 80° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 2.1V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |