| Osa numero | 5530201F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red (x 1), Blank (x 1) |
| Aallonpituus - huippu | 635nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 2mA |
| Millicandela Rating | 1.6mcd |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 1.7V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |