| Osa numero | 5530133 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Yellow (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 585nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 10mA |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Jännitearvot | 2.1V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |