| Osa numero | 5503012F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Red |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 660nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 40mcd Green, 90mcd Red |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 2.1V Green, 1.8V Red |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |