| Osa numero | 5501005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Blue |
| Aallonpituus - huippu | 470nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 520mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | Clear |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 4V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |