| Osa numero | 5500512F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| Aallonpituus - huippu | 655nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 13mA |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 5V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |