| Osa numero | 5219461F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Yellow |
| kokoonpano | Common Cathode |
| Objektiivin väri | White |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 8mcd Green, 5mcd Yellow |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 4.83mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Nykyinen - Testi | 10mA Green, 10mA Yellow |
| Katselukulma | 65° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | - |
| Aallonpituus - huippu | 565nm Green, 583nm Yellow |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial - 3 Leads |
| Toimittajan laitepaketti | 5mm |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 13.01mm |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 14' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Varastossa: 0