| Osa numero | TEL0109 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| RF perhe / vakio | WiFi |
| protokolla | 802.11b/g/n |
| modulaatio | DSSS, OFDM |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus | 54Mbps |
| Teho - lähtö | 19.5dBm |
| Herkkyys | -98dBm |
| Sarjaliitännät | I²C, I²S, SPI, UART |
| Antennityyppi | Integrated, Trace |
| Muistikoko | - |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 56mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 215mA |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | - |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TELNOTE DESIGN KIT - EXPOSED POW
Varastossa: 6
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TELNOTE DESIGN KIT - REMOTE RADI
Varastossa: 0