| Osa numero | FIT0471 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätarkoitus | DC/DC, Step Up |
| Lähdöt ja tyyppi | 1, Non-Isolated |
| Teho - lähtö | - |
| Jännite - lähtö | 5V |
| Nykyinen - lähtö | 600mA |
| Jännite - Syöttö | 0.9 V ~ 5 V |
| Regulator Topology | Boost |
| Taajuus - Kytkentä | - |
| Hallintatyyppi | Fully Populated |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
| Käytetty IC / osa | CE8301 |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEAT SHRINK TUBING 4" CLEAR 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: DFRobot
Kuvaus: SHARP IR SENSOR MOUNTING BRACKET
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: HEATSHRINK MULTICOL BULK
Varastossa: 18