| Osa numero | 66167 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Mat tyyppi | Table, Workbench |
| Muoto | Rectangle |
| Pituus | 5' (1.52m) |
| Leveys | 2.5' (0.76m) |
| Paksuus | 0.06" (1.52mm) |
| Väri | Blue, Dark |
| materiaali | Vinyl |
| ominaisuudet | Dissipative |
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED WHITE DIFF 2SMD R/A
Varastossa: 0