| Osa numero | 03KENG3EAM-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades |
| Nykyinen - IEC | 3A |
| Jännite - IEC | 115/250VAC |
| Nykyinen - UL | - |
| Jännite - UL | - |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | Bleed Resistor |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 28.45mm x 21.90mm |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, UL, VDE |
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0