| Osa numero | VLED15-230-600 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Constant Current |
| topologia | AC DC Converter |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 176VAC |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 265VAC |
| Jännite - lähtö | 8 ~ 12 V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 600mA |
| Teho (wattia) | 7W |
| Jännite - eristäminen | - |
| himmennys | ELV, Triac |
| ominaisuudet | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 90°C |
| tehokkuus | - |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 350MA
Varastossa: 92
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 1.25A
Varastossa: 7
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 700MA
Varastossa: 20
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 8-11.5V
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 10-16V 1A
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 10-13.5V
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 600MA
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 800MA
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 10-14.1V
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 5-10V 1.5A
Varastossa: 0