| Osa numero | GF1004H |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 100Hz ~ 10kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 90dB |
| Teho - Nimetty | 20W |
| Teho - Max | 40W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round, Square Frame |
| Materiaali - kallo | Paper |
| Materiaali - Magneetti | Ferrite |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 4.016" L x 4.016" W (102.00mm x 102.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 2.009" (51.00mm) |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 50V 1A DO214BA
Varastossa: 6000
Valmistaja: Bergquist
Kuvaus: GF1000 50CC DUAL CARTRIDGE
Varastossa: 44
Valmistaja: Bergquist
Kuvaus: GAP FILLER 1500LV 50CC CARTRIDGE
Varastossa: 40
Valmistaja: Bergquist
Kuvaus: GF1500 50CC DUAL CARTRIDGE
Varastossa: 186