| Osa numero | GF0661M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 430Hz ~ 10kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 88dB |
| Teho - Nimetty | 500mW |
| Teho - Max | 1W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round |
| Materiaali - kallo | PET |
| Materiaali - Magneetti | Ferrite |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 2.598" Dia (66.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.807" (20.50mm) |