| Osa numero | GA0576M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 500Hz ~ 12kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 80dB |
| Teho - Nimetty | 250mW |
| Teho - Max | 500mW |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round, Square Frame |
| Materiaali - kallo | PET |
| Materiaali - Magneetti | Alnico (AlNiCo) |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 2.244" L x 2.244" W (57.00mm x 57.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.768" (19.50mm) |
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: TRANS SJT 1700V 4A TO-247AB
Varastossa: 26
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: TRANS SJT 1200V 3A TO-247AB
Varastossa: 146
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: BOARD GATE DRIVER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SILICON CARBIDE 15KV 1A
Varastossa: 11
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SILICON CARBIDE 8KV
Varastossa: 0