| Osa numero | EMSA200090-P6P |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | International |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Multi-Blade (Included) |
| Jännite - Syöttö | 90 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö | 20V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 900mA |
| Teho (wattia) | 18W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | 300mW (Max) |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | Level V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 30W
Varastossa: 550