| Osa numero | DPD090100-P7P |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 9V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1A |
| Teho (wattia) | 9W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 3.72" L x 2.32" W x 1.81" H (94.5mm x 59.0mm x 46.0mm) |