| Osa numero | DPD090050-P9P |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 9V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 500mA |
| Teho (wattia) | 4.5W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 2.52" L x 1.77" W x 1.55" H (64.0mm x 45.0mm x 39.5mm) |