CUI Inc. DPD090010-P6P-SZ
Osa numero
DPD090010-P6P-SZ
Valmistaja
CUI Inc.
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC Desktop, seinäkondensaattorit
CUI Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero DPD090010-P6P-SZ
Osan tila Obsolete
Alue käytössä North America
muoto Wall Mount
Syötteen tyyppi Fixed Blade
Jännite - Syöttö 120VAC
Jännite - lähtö 9V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 100mA
Teho (wattia) 900mW
Ei kuormaa virrankulutusta -
Polarisaatio Positive Center
Sovellukset ITE (Commercial)
tehokkuus -
Käyttölämpötila -
Lähtöliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Koko / ulottuvuus 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)