| Osa numero | CSS-95B30-SMT-TR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Zero-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 5V |
| Jännitealue | 4 ~ 7V |
| Taajuus | 2.7kHz |
| tekniikka | Magnetic |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 92dB @ 5V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 80mA |
| Portin sijainti | Side |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| päättyminen | Solder Pads |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 4-7V SMD
Varastossa: 2000