| Osa numero | CP85338 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piirto L x L x K | 30mm x 30mm x 3.8mm |
| Qmax @ Th | 42W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Nykyinen - Max | 8.5A |
| Jännite - maks | 8.6V |
| vastus | 900 mOhm |
| Käyttölämpötila | 80°C |
| ominaisuudet | Sealed - Silicone RTV |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: 55LF1134-24-MST3-9CS3293
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: 55PC CABLE
Varastossa: 0