| Osa numero | CP70237 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piirto L x L x K | 20.00mm x 20.00mm x 3.80mm |
| Qmax @ Th | 13.6W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Nykyinen - Max | 7A |
| Jännite - maks | 3.8V |
| vastus | 420 mOhm |
| Käyttölämpötila | 80°C |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: TRANS PNP 1=20PCS
Varastossa: 25
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: TRANS PNP HV CHIP FORM
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEATSHRINK END CAP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEATSHRINK END CAP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: PELTIER, 30 X 15 X 3.8 MM, 7 A,
Varastossa: 0