| Osa numero | CP50241 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piirto L x L x K | 20.00mm x 20.00mm x 4.05mm |
| Qmax @ Th | 10W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 68°C @ 27°C |
| Nykyinen - Max | 5A |
| Jännite - maks | 3.8V |
| vastus | 620 mOhm |
| Käyttölämpötila | 80°C |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0