| Osa numero | CP30338 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piirto L x L x K | 30mm x 30mm x 3.8mm |
| Qmax @ Th | 27W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 66°C @ 27°C |
| Nykyinen - Max | 3A |
| Jännite - maks | 15.4V |
| vastus | 4 Ohm |
| Käyttölämpötila | 80°C |
| ominaisuudet | Sealed - Silicone RTV |
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER
Varastossa: 2
Valmistaja: Bel Power Solutions
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5.1V DUAL 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: Bel Power Solutions
Kuvaus: POWER SUPPLYDC-DCIN 33.6TO75VOUT
Varastossa: 0