| Osa numero | CP20151 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piirto L x L x K | 15mm x 15mm x 5.1mm |
| Qmax @ Th | 3.7W @ 27°C |
| Delta Tmax @ Th | 66°C @ 27°C |
| Nykyinen - Max | 2A |
| Jännite - maks | 3.8V |
| vastus | 1.6 Ohm |
| Käyttölämpötila | 80°C |
| ominaisuudet | Sealed - Silicone RTV |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: CONTACT HDR TYPE C PRESS-FIT 100
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: CONTACT HDR TYPE B PRESS-FIT 100
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: CONTACT HDR TYPE A PRESS-FIT 100
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECT
Varastossa: 0