| Osa numero | CMS-34348N |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 304Hz ~ 456Hz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 80dB |
| Teho - Nimetty | 3W |
| Teho - Max | 4W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round, Square Frame |
| Materiaali - kallo | PET |
| Materiaali - Magneetti | Nd-Fe-B |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 1.339" L x 1.339" W (34.00mm x 34.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.543" (13.80mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 90DB
Varastossa: 227
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
Varastossa: 1266
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8 OHM 800MW TOP 90.5DB
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 6OHM 940MW TOP PORT 94DB
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8 OHM 800MW TOP 88DB
Varastossa: 0
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT
Varastossa: 0