| Osa numero | CMB-6544PF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Electret Condenser |
| Tulostyyppi | Analog |
| Suunta | Omnidirectional |
| Taajuusalue | 20Hz ~ 20kHz |
| Herkkyys | -44dB ±3dB @ 94dB SPL |
| S / N-suhde | 60dB |
| impedanssi | 1 kOhm |
| Jännite - Nimellisjännite | - |
| Jännitealue | 4.5 ~ 10V |
| Nykyinen - tarjonta | 500µA |
| Portin sijainti | Top |
| Arvioinnit | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.370" Dia (9.40mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.264" (6.70mm) |
| Muoto | Circular |
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 32VDC
Varastossa: 140
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 5A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 3A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 4A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 5A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 7A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 7A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 12A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: CIR BRKR THRM 13A 250VAC 32VDC
Varastossa: 0