| Osa numero | CLS0501M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Low Profile |
| Taajuusalue | 100Hz ~ 20kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 80dB |
| Teho - Nimetty | 200mW |
| Teho - Max | 400mW |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round |
| Materiaali - kallo | PET |
| Materiaali - Magneetti | Nd-Fe-B |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Koko / ulottuvuus | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.366" (9.30mm) |
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH ROCKER SPST 25A 12V
Varastossa: 0