| Osa numero | CLS0361 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 80Hz ~ 20kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 88dB |
| Teho - Nimetty | 2W |
| Teho - Max | 3W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round |
| Materiaali - kallo | - |
| Materiaali - Magneetti | - |
| päättyminen | Solder Pads |
| Koko / ulottuvuus | 1.417" Dia (36.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.256" (6.50mm) |
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH ROCKER SPST 25A 12V
Varastossa: 0