| Osa numero | CLS0301 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Low Profile |
| Taajuusalue | 550Hz ~ 20kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 86dB |
| Teho - Nimetty | 1W |
| Teho - Max | 2W |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | - |
| Materiaali - kallo | Paper |
| Materiaali - Magneetti | Nd-Fe-B |
| päättyminen | - |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Lumex Opto/Components Inc.
Kuvaus: SWITCH ROCKER SPST 25A 12V
Varastossa: 0