| Osa numero | CLF0381MP-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 380Hz ~ 10kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 93dB |
| Teho - Nimetty | 250mW |
| Teho - Max | 400mW |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round |
| Materiaali - kallo | - |
| Materiaali - Magneetti | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 1.496" Dia (38.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.382" (9.70mm) |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 93DB
Varastossa: 7556