| Osa numero | CDM-16008 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Magnetic |
| Taajuusalue | 640Hz ~ 20kHz |
| impedanssi | 8 Ohm |
| Äänenpainetaso (SPL) | 93dB |
| Teho - Nimetty | 400mW |
| Teho - Max | 600mW |
| Portin sijainti | Top |
| Muoto | Round |
| Materiaali - kallo | PET |
| Materiaali - Magneetti | Nd-Fe-B |
| päättyminen | Solder Pads |
| Koko / ulottuvuus | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |