| Osa numero | CC-0601 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Zero-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 1.5V |
| Jännitealue | 1 ~ 1.7V |
| Taajuus | 3kHz |
| tekniikka | Magnetic |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 70dB @ 1.5V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 80mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.260" Dia (6.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.157" (4.00mm) |
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Varastossa: 100
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD SOLDER
Varastossa: 100